Personalizace

Hra na míru každému dítěti

Chcete dostat své dítě do hry? Možnost personalizace umožňuje udělat z vašeho dítěte světového rekordmana. Protože i člověk je unikátním živočichem. Neskáče sice nejdále, létat neumí, s potápěním také nic moc, ale umí jiné věci. A zajímavostí je na nás také spousta. Například když byste spojili všechny cévy jednoho člověka do jedné řady, mohli byste s ní omotat celou zeměkouli. Ani člověk tak nemohl v našem balíčku Světoví rekordmani I chybět. A právě tuto kartičku o člověku vám můžeme udělat na míru. 

Jak? 

Takto vypadá kartička člověka, která je v klasickém balíčku: 

 personalizace_vzor_A

A takto vypadá kartička v našem balíčku, s našimi dětmi.

 personalizace_vzor_B

Jestli chcete mít v balíčku své vlastní děti, zvolte při výběru výrobku možnost PERSONALIZACE a po zakoupení pošlete na email info@zvidavci.cz snímek svého dítěte. Do předmětu e-mailu prosím uveďte slovo "Personalizace" a své jméno, případně číslo objednávky. 

Jak vybrat fotografii? 

Nejste si jisti, jaká fotografie bude na kartičce nejlépe vypadat? Přečtěte si následujících pár tipů: 

1. Nejlepší je volit fotografii šířkovou (spodní strana je delší než boční). Z té se nemusí dělat výřez, což by vyžadovalo vyšší nároky na kvalitu. 

2. Minimální velikost je 3000 px - to odpovídá velikosti cca 2 MB. Takovou fotografii pořídí jakýkoliv fotoaparát, ale také novější typy mobilních telefonů. Pokud volíte snímek z telefonu, je obvykle lepší fotografie zvenčí (venku je více světla).

3. Záběr je zcela na vás, ale je vždy lepší detail či polodetail, snímek na kartičce má po vytištění velikost 7x4,5 cm, pokud na něm bude celá postava, bude téměř k nepoznání. 

4. Pozor na snímky, kdy má fotografovaný tvář ve stínu. Snímky ještě doupravujeme a leccos můžeme napravit, části ve stínu však nemají tak ostrou kresbu a výsledek nebude perfektní. 

5. A poslední rada, telefony rády při přeposílání snímky zmenšují a dělají z nich náhledy. Je proto lepší vždy posílat snímek z telefonu, který jej pořídil nebo z počítače, kam jste ji stáhli z fotoaparátu. Přeposílané snímky jsou už obvykle náhledy. Někdy se také při odesílání systém ptá, zda chcete zachovat původní velikost nebo snímek zmenšit. Vždy zvolte zachovat původní velikost. 

Výše vidíte fotografii, jakou jsme pro své děti vybrali my. Není to profesionální snímek, ale momentka z mobilního telefonu. Fotografovaná u okna, má tak dost světla a ostrosti. Obě dcery jsou v detailu a ve tváři mají zajímavý výraz. A nakonec, je to fotka, která není perfektní, neusmívají se jako princezny, ale v nás vždy vzbudí pozitivní emoce.

Přejeme dobrou volbu!

 

Zpět do obchodu