Jak nám pomáhají Žulíci

Hra, která nás sbližuje

Poznáte, když vaše dítě žulí? A pozná to ono na vás? Naše nová hra ŽULÍCI vznikla – jak jinak – pro naše děti. A je pro nás důležitá. Pomáhá nám sbližovat naše světy a pořádně se přitom nasmát. 

Naše starší dcera je jako pohádková víla. Nikdy nelže. Všechno vidí realisticky a možná až příliš vážně. Naše mladší je zase takový skřítek záškodníček, který si ze všeho jen dělá legraci a snad nikdy neříká pravdu. Jakoby byly každá z jiné planety. Jenže my žijeme v jednom malém bytě.

Žulíci nám pomáhají ty dvě planety sbližovat, aniž by se o sebe roztříštily. Starší dcera díky nim zjišťuje, že nemusí být všechno jen vážné, že si ze sebe navzájem můžeme dělat legraci. A není to lež ani podvod. A mladší se zase učí, že je sice legrace občas žulit, ale musí se to přiznat hned a i žulení má své místo. A tak nějak nepovšimnutě si přitom osvojují zajímavosti ze světa zvířat, které se jim budou hodit ve škole (té mladší teda až za pár let). Například jak je to se stonožkou a počtem jejích nohou nebo zda koroptev a bažant tvoří pár.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení