Řekli o nás

Napsali nám / o nás

 

Křest knihy Záhada jednoho dinosaura navštívila ČESKÁ TELEVIZE a natočila jej pro pořad ZPRÁVIČKY. Jsme poctěni!
Záznam pořadu můžete vidět zde:  https://youtu.be/iBJzQWO5gDI

 

Geniální, geniální, geniální! Základní zvířata znají děti už kolem prvního roku života, ale jak je to s jejich předky? Kdy předkové vymřeli a jak dlouho trvala domestikace? To už jen tak nikdo nezná. A já jsem na různé vzdělávací hry nebo aktivity docela ujetá sběratelka :-D. Takže opět klobouk dolu za skvělý nápad!
Recenze hry Kde jsem se tu vzal od blogerky Karol  (https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2021/08/ucime-se-zvidavci-kde-jsem-se-tu-vzal.html)

 

Jste boží, můj syn miluje vaše karty, už se je všechny naučil a teď drtí zbytek rodiny (je mu 5). Jsem moc ráda, že vymýšlíte další a další. Je to naše nejoblibenější hra.
Marie Navrátilová, Pěnčín

 

Kartičky jsou krásně provedené a hlavně vymyšlené. Gratuluji k úžasnému nápadu a vyhotovení. Možná jsou tak dobré proto, že nepracujete jako "marketéři" v cizí firmě, ale jen jste vnímali, co chtějí samy děti. Oceňuji také variabilitu pro nižší věk dítěte a možnost si podle svého zahrát kvarteta.
Eva Jiráková, Liberec 
 

Nejvetsi uspech nasich Vanoc, takze volba darku pro kamaradku byla jasna... chtelo by to pokracovani ????
Petra Procházková, Kuřim

 

Je to úžasná věc. Dostali děti (nebo já?) Pod stromečkem. A je to super!. Doporučuji ????
Soňa Špačková, Postupice 

 

Už druhý den mastíme karty. Honzíka (5 let) to moc baví a jsem překvapena, kolik si toho pamatuje. Něco mi přišlo i těžký a nebyla jsem si úplně jistá, jestli se pro to nadchnou i když nebudou vědět (hraje i tříletá Maru). Ale baví je to. Vtipné je, když oni sami “čtou” a dávají nám hádat: Někdy improvizují a spíš tak svými slovy popisují, jak to zvíře vypadá a někdy už skoro odříkají i ten text co k tomu je ????. Každopádně v obou případech už pomalu začínají se slovy: ...jsem savec/ryba/pták. Jo a Honzik za mnou chodí sám: Mami pojď si zase zahrát. Tak to je úplně nejvíc ????. Díky moc, za nás palec nahoru a určitě si objednáme další!
Bára Netolická, Praha 

 

Dobrý den, vůbec nechápu jak jste to dokázali, ale karty včera pošta doručila. Já na ně narazila náhodou a moc se mi líbily. Tak jsem je objednala s tím, že je dám dceři někdy později až nastane příležitost, třeba za vysvědčení. Vůbec jsem nepočítala že by to do Vánoc ještě dorazilo. Takže moc děkuji za vánoční dárek a přeji krásné a pohodové svátky.
Veronika Provazníková, Masojedy 

 

Dobrý den, dnes jsem nevydržela a koukla na kartičky. Jsou super a těším se až s nimi budeme hrát. A hlavně nesmím zapomenout na poděkování za vaši snahu a pomoc při výběru fotografie. Přeji hezký zbytek roku a těším se na další nákupy u vás.
Markéta Lupínková, Luštěnice 

 

Dnes na návštěvě, po dlouhé době bez našich malých dětí, hráli jsme Víš, kdo jsem - Světoví rekordmani. Hráli jsme dospělí a dvě devítileté děti :-) bavilo nás, že jsme se dozvěděli hodně nových odpovědí/informací. A ty devítileté děti mě fakt překvapily, že hodně věcí věděly!
@mama.tri.loupezniku 

 

Máme doma a jsou super! Děti je sbírají v adventním kalendáři a baví celou rodinu ???? I když často čteme encyklopedie, tak přesto jsou pro nás některé věci nové. Mladší (2,5 roku) si prohlíží fotky, starší (5,5 roku) sbírá znalosti. Je to i hezky barevně oddělené...
Lenka Šeráková, Bílovice nad Svitavou 

 

Zvířata mají naše děti rády, nejstarší navíc miluje všelijaké zajímavosti, takže nebylo co řešit a najdou je pod stromkem. Včera karty dorazily a jsou ještě krásnější, než jsem čekala. Kvalitní tisk, krásné rubové stránky, moc fajn fotky a spousta zajímavých informací. Objednala jsem si rovnou všechny čtyři sady, protože čtyři děti, žejo. ???????? V základní sadě je 48 karet. Pro starší dvě děti mám Světové rekordmany I. + II., pro toho mladšího sadu Naši sousedi (tj. zvířata, která můžeme potkat u nás ????????????????) a pro nejmladšího sadu Junior, kde jsou jednodušší informace, známá zvířata a fotografie dospělého zvířete vždy i s mládětem. Variant, jak si s kartami pohrát je několik. Od prostého prohlížení, čtení informací, po hraní ve dvou, v týmech. Skvělé jsou také třeba na cestu autem.
Veronika Peslerová, Přibyslav 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení