Myslíme i na nejmenší!

Líbí se vám naše hra ale s mladším sourozencem je těžké hrát? Nebo je vaše dítko ještě malé? Jste jako my! Naše Kristýnka se snaží už od dvou let hrát kartičkové rekordmany s námi. Kartičky dostává za to, když uhodne barvu, ale to jaksi není ono... (I když uměla říct „filalová“ dříve než „voda“) Tak jsme vymysleli variantu i pro ni. Kartičky o zvířátkách ze statku, z lesa i safari. Takové, na kterých se bude moci malé dítě zábavnou formou rozmluvit a poznávat svět kolem sebe. Zvířátka vybíráme tak, aby se jejich jména dala dobře vyslovit a popis samozřejmě přizpůsobujeme našim nejmenším. Fotografie vybíráme takové, kde je rodič i mládě. Tak, aby naše děti viděly, že i zvířata cítí mateřskou lásku.

Pro ty z vás, kteří si chtějí pořídit tuto verzi k balíčku pro staršího sourozence, máme připravenou slevu (viz produkt Vyber si kombinaci). Můžete tak vzít bez obav do hry i své menší dítě. Karty budou mít odlišenou rubovou stranu, abyste jednoduše poznali, ze kterých může které dítě vybírat.  

C63652D0-C2EE-4595-A1C0-C95D251D3EE3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení