Návod - JUNIOR

Postup hry do auta či při hře s jedním dítětem: Přečtěte text a nechte dítě přemýšlet, o jakého živočicha by se mohlo jednat. Když neví, ukažte fotografii. Sami si přizpůsobujete hru věku dítěte tím, jestli po dítěti budete chtít znát také jména mláděte či obou rodičů. Kartičky, které dítě uhádlo, dostane. Hráč si získané karty skládá podle barev, označující skupiny zvířat a skládá si tak svůj tým. Kompletní je, když má alespoň jednoho zástupce od každé skupiny. 

Je vás více a máte prostor? Pak bude hra ještě zajímavější. Každý hráč dostane z balíčku tři karty. Každé kolo si bere jednu další, a to buď z balíčku, nebo od jakéhokoliv spoluhráče. Pokud zvíře uhádne, karta je jeho. Máte tak šanci přetahovat členy z týmů spoluhráčů. Kartičky bude číst dozorující rodič.

Hrajete se starším sourozencem a máte pokročilý balíček karet ze sérií Světoví rekordmani nebo Naši sousedi? Rozdejte všem pět karet z jejich vlastního balíčku a podle pokročilosti hráčů si stanovte, zda musí nejmladší hráč s balíčkem JUNIOR sestavit tým ze tří různých barev a k tomu dvou libovolných, nebo jestli musí dát dohromady dva týmy různých barev (tedy dvě zvířata ze statku, z lesa i ze safari).

Zpět do obchodu