VÍŠ, KDO JSEM? SVĚTOVÍ REKORDMANI – EXPERT

Myslíte si, že už víte o zvířatech všechno? Víte, čí jazyk váží stejně, jako dospělý slon? Která ryba se umí nafouknout na dvojnásobek své velikosti? A kdo má největší parohy? Pokračovací sada hry Víš, kdo jsem – Světoví rekordmani Expert obsahuje dalších 42 kartiček se zajímavostmi o světových rekordmanech. Tato řada je však složitější, než byla první. 

380 Kč

Jak hra vypadá?

❋ Hra zahrnuje 42 kartiček o velikosti 7x10,5 cm, z nichž každá obsahuje zajímavosti o některém ze zvířat, které je světově unikátní. Karty jsou barevně rozdělené do pěti skupin (savci, ptáci, plazi/obojživelníci, ryby/paryby, bezobratlí) - děti se tak zároveň učí přiřazovat živočichy do správných skupin. Můžete hrát jednodušší i složitější verzi: V jednodušší vyhrává ten, kdo uhádne více zvířat a má tak nejvíc karet. Ve složitější musí dát dohromady tým zvířat, tedy mít z každé skupiny alespoň jednoho zástupce. Právě tak to totiž chodí i v přírodě. Jedno zvíře nemůže žít bez druhého.

❋ Kartičky se vejdou do malé kabelky i dětského batůžku. Když se jedna ztratí, nic se neděje, stále můžete hrát dál. Písmo je volené tak, aby s ním neměli potíže ani začínající čtenáři, ani senioři. To se ostatně týká všech našich her. 

❋ Ke kartičkám dodáváme silnou gumičku na sepnutí, aby se karty nepoztrácely.

❋ Pro hráče 4-99 let

 

Podrobný postup hry najdete ZDE.

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE