VÍŠ, KDO JSEM? JUNIOR – Poznávání zvířecích rodin pro nejmenší

Jak se jmenuje mládě od prasátka? A kdo žije v lese? Kartičková hra Víš, kdo jsem – JUNIOR je určena dětem od tří let. Je vytvořena na procvičování slov, učení se jmen zvířat a jejich mláďat. Vhodné jako logopedická hra. Fotografie jsme vybírali tak, aby na nich byl jak rodič, tak i mládě. Dítěti přečtete text, na kterém se mu daný živočich představuje a dítě bude hádat. Odměnou za uhádnuté zvířátko mu bude kartička. Podrobný postup hry najdete ZDE.

Hra vhodná od 3 let věku.

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE

Všechny hry ze série Víš, kdo jsem můžete volně kombinovat. Stejnou hru tak může hrát mladší i starší sourozenec, každý se svým balíčkem. 

240 Kč

Naučná hra Víš, kdo jsem JUNIOR

KARTY_A  33 kartiček o velikosti 7x10,5 cm

VEK_A  pro hráče od tří let

POCET_A  pro dva a více hráčů

PRAVIDLA_A  jednoduchá pravidla

CESTA1_A  ideální na cesty

GUMA_A  silná gumička

ZDRAVI_B  zdravotně nezávadné

Vzdělávací hra o zvířatech pro nejmenší 

Karty jsou rozdělené do tří barevně odlišených kategorií: Na statku, Les a louka a Safari. Každá kartička pak obsahuje názvy rodičů i mláděte daného zvířete, pokud mají v českém jazyce ustálený výraz. Na snímcích je obvykle rodič s mládětem a ukazují tak to, co s nimi máme společného, a co je vašim dětem tak blízké, mateřskou lásku. Dítěti přečtěte text na kartičce a nechte ho hádat, o jakého živočicha by se mohlo jednat. 

Logopedické cvičení hrou

Děti budou chtít kartičky naopak "číst" vám a nechat vás hádat. To skvěle slouží k rozmlouvání a procvičování slov. 

Hra na cesty

Kartičky se vejdou do malé kabelky i dětského batůžku. Když se jedna ztratí, nic se neděje, stále můžete hrát dál. Písmo je volené tak, aby s ním neměli potíže ani začínající čtenáři, ani senioři. To se ostatně týká všech našich her. 

Hra trvá přesně tak dlouho, jak sami chcete či potřebujete. Jakmile na vás přijde u lékaře řada, v restauraci přinesou jídlo nebo prostě dítě přestane bavit, spočítáte kartičky a máte vítěze. 

Testováno (nejen) na vlastních dětech

Karty jsou tištěné na kvalitním papíře o gramáži 350g/m². Díky silné gumičce se vám karty neponičí a nepoztrácejí. A když se nějaká ztratí? Nevadí. Hrát se dá i s menším počtem. 

Karty jsou zdravotně nezávadné a certifikované v ITC Zlín. Barvy, kterými jsou potištěné, mají certifikát pro styk s potravinami.

Zpět do obchodu