VÍŠ KDO JSEM? JUNIOR – Poznávání zvířecích rodin pro nejmenší

Jak se jmenuje mládě od prasátka? A kdo žije v lese? Kartičková hra Víš, kdo jsem – JUNIOR je určena dětem od tří let. Je vytvořena na procvičování slov, učení se jmen zvířat a jejich mláďat. Vhodné jako logopedická hra. Fotografie jsme vybírali tak, aby na nich byl jak rodič, tak i mládě. Dítěti přečtete text, na kterém se mu daný živočich představuje a dítě bude hádat. Odměnou za uhádnuté zvířátko mu bude kartička. Podrobný postup hry najdete ZDE.

Hra vhodná od 3 let věku.

Kartičky se vejdou do malé kabelky i dětského batůžku. Když se jedna ztratí, nic se neděje, stále můžete hrát dál. Písmo je volené tak, aby s ním neměli potíže ani začínající čtenáři, ani senioři. To se ostatně týká všech našich her. 

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE

Všechny hry ze série Víš, kdo jsem můžete volně kombinovat. Stejnou hru tak může hrát mladší i starší sourozenec, každý se svým balíčkem. 

240 Kč

Jak hra vypadá? 

❋ Balíček obsahuje 33 kartiček o velikosti 7x10,5 cm. Jsou rozdělené do tří barevně odlišených kategorií: Na statku, Les a louka a Safari. Každá kartička pak obsahuje názvy rodičů i mláděte daného zvířete, pokud mají v českém jazyce ustálený výraz. Na snímcích je obvykle rodič s mládětem a ukazují tak to, co s nimi máme společného, a co je vašim dětem tak blízké, mateřskou lásku. 

❋ Kartičky se vejdou do malé kabelky i dětského batůžku. Když se jedna ztratí, nic se neděje, stále můžete hrát dál. Písmo je volené tak, aby s ním neměli potíže ani začínající čtenáři, ani senioři. To se ostatně týká všech našich her. 

❋ Ke kartičkám dodáváme silnou gumičku na sepnutí, aby se karty nepoztrácely.