VÍŠ, KDO JSEM? SVĚTOVÍ REKORDMANI – Největší zajímavosti ze světa zvířat

Už vás dostalo vaše dítě do úzkých svými všetečnými otázkami? Předběhněte ho! Ukažte mu hravou formou zajímavosti, které by ho ani nenapadly: Mám modrou krev a tři srdce - Víš, kdo jsem? A dítě hádá, který fascinující tvor to může být. Na zimu se mi mozek zmenší o třetinu, ale neboj, na jaře zase doroste - Víš, kdo jsem? 

MOŽNOST PERSONALIZACE Jedna z karet popisuje člověka, protože i ten je velmi speciálním živočichem. Místo ilustračního snímku vám tuto kartičku vytiskneme s fotografií vašeho dítěte, kterou nám zašlete. Podrobnosti a rady, jak vybrat tu správnou fotografii ZDE. Tuto možnost si můžete zvolit při výběru produktu níže, fotografii pošlete po objednání na e-mail: info@zvidavci.cz 

Varianta
480 Kč 380 Kč od 380 Kč
Kategorie: Zvířecí říše
Personalizace: Vaše dítě přímo na jedné z karet

Jak hra vypadá?

❋ Balíček obsahuje 48 kartiček o velikosti 7x10,5 cm. 

❋ Jsou barevně rozdělené do pěti skupin (savci, ptáci, plazi/obojživelníci, ryby/paryby, bezobratlí) - děti se tak zároveň učí přiřazovat živočichy do správných skupin. Můžete hrát jednodušší i složitější verzi: V jednodušší vyhrává ten, kdo uhádne více zvířat a má tak nejvíc karet. Ve složitější musí dát dohromady tým zvířat, tedy mít z každé skupiny alespoň jednoho zástupce. Právě tak to totiž chodí i v přírodě. Jedno zvíře nemůže žít bez druhého. Detailní postup hry najdete ZDE.

❋ Kartičky se vejdou do malé kabelky i dětského batůžku. Když se jedna ztratí, nic se neděje, stále můžete hrát dál. Písmo je volené tak, aby s ním neměli potíže ani začínající čtenáři, ani senioři. To se ostatně týká všech našich her. 

❋ Ke kartičkám dodáváme silnou gumičku na sepnutí, aby se karty nepoztrácely.

 

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE