VÍŠ, KDO JSEM? SVĚTOVÍ REKORDMANI – Největší zajímavosti ze světa zvířat

Už vás dostalo vaše dítě do úzkých svými všetečnými otázkami? Předběhněte ho! Ukažte mu hravou formou zajímavosti, které by ho ani nenapadly: Mám modrou krev a tři srdce - Víš, kdo jsem? A dítě hádá, který fascinující tvor to může být. Na zimu se mi mozek zmenší o třetinu, ale neboj, na jaře zase doroste - Víš, kdo jsem? 

MOŽNOST PERSONALIZACE Jedna z karet popisuje člověka, protože i ten je velmi speciálním živočichem. Místo ilustračního snímku vám tuto kartičku vytiskneme s fotografií vašeho dítěte, kterou nám zašlete. Podrobnosti a rady, jak vybrat tu správnou fotografii ZDE. Tuto možnost si můžete zvolit při výběru produktu níže, fotografii pošlete po objednání na e-mail: info@zvidavci.cz 

Varianta
480 Kč 380 Kč od 380 Kč
Kategorie: Zvířecí říše
Personalizace: Vaše dítě přímo na jedné z karet

Naučná hra Víš, kdo jsem SVĚTOVÍ REKORDMANI

KARTY_A  48 kartiček o velikosti 7x10,5 cm

VEK_A  pro hráče 4-99 let

POCET_A  pro dva a více hráčů

PRAVIDLA_A  jednoduchá pravidla

CESTA1_A  ideální na cesty

GUMA_A  silná gumička

ZDRAVI_B  zdravotně nezávadné

Vzdělávací hra o zvířatech

Karty s živočichy jsou barevně rozdělené do pěti skupin (savci, ptáci, plazi/obojživelníci, ryby/paryby, bezobratlí) - děti se tak zároveň učí přiřazovat živočichy do správných skupin.

Můžete hrát jednodušší i složitější verzi: V jednodušší vyhrává ten, kdo uhádne více zvířat a má tak nejvíc karet. Ve složitější musí dát dohromady tým zvířat, tedy mít z každé skupiny alespoň jednoho zástupce. Právě tak to totiž chodí i v přírodě. Jedno zvíře nemůže žít bez druhého. Detailní postup hry najdete ZDE.

Jak zabavit sourozence různého věku?

Jak zapojit mladšího sourozence? Tato hra lze jednoduše propojit s hrou pro děti už od tří let, Víš, kdo jsem JUNIOR. Získáte tak dvě různé obtížnosti v jedné hře a hrát může celá rodina. Hry mají odlišenou zadní stranu, dospělý tak lehce pozná, z jakého balíčku má číst kterému dítěti. 

Hra na cesty

Hra je skladná, snadno se vejde do kapsy či batohu. Skvěle zabaví vaše děti v autě i ve vlaku, stejně jako při čekání na jídlo v restauraci nebo v čekárně u lékaře.

Nepřizpůsobujete se vy hře, ale hra vám. Můžete ji hrát deset minut i hodinu. Kdykoliv dojde čas nebo nejmladšího přestane bavit, jednoduše spočítáte, kdo má kolik karet a vyhlásíte vítěze.

Hra, která vydrží

Karty jsou tištěné na kvalitním papíře o gramáži 350g/m². Díky silné gumičce se vám karty neponičí a nepoztrácejí. A když se nějaká ztratí? Nevadí. Hrát se dá i s menším počtem. 
 
Karty jsou zdravotně nezávadné a certifikované v ITC Zlín. Barvy, kterými jsou potištěné, mají certifikát pro styk s potravinami. 

 

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE

Zpět do obchodu