ŽULÍCI - Hra vyvracející omyly a mýty o zvířatech

Je havran samec od vrány? A bažant od koroptve? Také máte svou zvířecí třináctou komnatu, blud, kterému jste věřili až do dospělosti? Vzdělávací hra Žulíci vás i vaše děti vyzkouší z nejčastějších omylů a fám o zvířecí říši. Každá karta obsahuje čtyři tvrzení. Dvě zajímavosti o zvířatech jsou pravdivé a dvě jsou mylné. Vaším úkolem je poznat, kdy vám protihráč říká pravdu a kdy vás takzvaně žulí. Když to poznáte, je karta vaše. Vyhrává ten, kdo jich má nejvíc.  NÁVOD

VAROVÁNÍ: pozor, vaše dítě nepozná, že jste jej právě provedli největšími nástrahami přírodopisu a hrozí, že bude v testech excelovat!

380 Kč 314 Kč bez DPH
Žulíci - zábavná vzdělávací hra na cesty
Novinka

Vzdělávací hra Žulíci 

KARTY_A  62 kartiček o velikosti 7x10,5 cm

VEK_A  pro hráče 6-99 let

POCET_A  pro dva a více hráčů

PRAVIDLA_A  jednoduchá pravidla

CESTA1_A  ideální na cesty

GUMA_A  silná gumička

ZDRAVI_B  zdravotně nezávadné

Naučná hra vyvracející mýty o zvířatech

Žulíci jsou vtipná vzdělávací hra s jednoduchými pravidly. Děti se s její pomocí seznámí s nejčastějšími mýty o zvířatech. Na jejich pochopení nepotřebujete studovat videonávody, je intuitivní a můžete ji hrát hned. Je skladná, snadno se vejde do kapsy či batohu. Skvěle zabaví vaše děti v autě i ve vlaku, stejně jako při čekání na jídlo v restauraci nebo v čekárně u lékaře.

Hra na cesty

Nepřizpůsobujete se vy hře, ale hra vám. Můžete ji hrát deset minut i hodinu. Kdykoliv dojde čas nebo nejmladšího přestane bavit, jednoduše spočítáte, kdo má kolik karet a vyhlásíte vítěze.

Hra, která vydrží

Karty jsou tištěné na kvalitním papíře o gramáži 350 g/m². Díky silné gumičce se vám karty neponičí a nepoztrácejí. A když se nějaká ztratí? Nevadí. Hrát se dá i s menším počtem. 
 
Karty jsou zdravotně nezávadné a certifikované v ITC Zlín. Barvy, kterými jsou potištěné, mají certifikát pro styk s potravinami. 

 

Za odborný dohled děkujeme učiteli biologie Mgr. Davidu Kolářovi

Líbí se vám naše hry? Nenechte si ujít CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ KOMBINACE

Ze zákulisí 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení