VÍŠ, KDO JSEM? DINOSVĚT - Poznejte svět dinosaurů

Víte, který dinosaurus měl drápy dlouhé i celý metr, jak vypadal v druhohorách nejbližší příbuzný člověka? My už ano. Jednoho dne mi totiž starší dcera cestou ze školky řekla: „Mami, dneska jsem parasaurolophus!“ A já řekla jen „Co?“. Tak začala četba, studium i rozhovory s vědci (protože odpovědi na všechny zvídavé otázky dětí v knihách prostě nenajdete) a výsledkem je tato hra. Jmenuje se Víš, kdo jsem – Dinosvět a zábavnou formou přibližuje svět druhohor.

Za odborný dozor děkujeme Vladimíru Sochovi, autorovi desítek publikací o dinosaurech.

380 Kč 314 Kč bez DPH
Kategorie: Dinosvět
Dinosaurus
Novinka

Co hra obsahuje:

❋ 44 kartiček s živočichy z druhohor, rozdělenými do barevně odlišených skupin: Býložravci (10 kartiček) – Masožravci a všežravci (10 kartiček) – Život pod vodou (8 kartiček) – Život ve vzduchu (8 kartiček) – Kdo zažil dinosaury (8 kartiček)

❋ U každého druhu najdete i informaci o velikosti a váze daného zvířete, stejně jako dobu, po kterou žil. 

❋ Hráči si navzájem v první osobě čtou zajímavost o daném druhu a protihráč jej musí uhodnout. Např: Jsem největší z dinosaurů, které lidé znají. Vážím tolik, jako 14 slonů afrických. Jím přitom jen rostliny. Víš, kdo jsem? (Argentinosaurus)

❋ Ke kartičkám dodáváme silnou gumičku na sepnutí, aby se karty nepoztrácely.

❋ Pro nadšence do dinosaurů 4-99 let

Podrobný návod nejdete ZDE

Máte rádi dinosaury? Pak si nenechejte ujít náš VELKÝ DINOSAUŘÍ BALÍČEK, v cenově výhodné kombinaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení